HikaShop Cart Module

سبد خرید خالي مي باشد

محصولات

K2 Content

مزایای داشتن یک سایت

  • 3265
طراحی وب سایت در شهریار|پشتیبانی سایت شرکتی در شهریار

مزایای داشتن سایت چیست ؟

 

امروزه به دلیل گستردگی و عمق فعالیت های افراد و شرکت ها نیاز به ابزاری برای معرفی و جذب حداکثری خواسته های خود احساس می شود. وب سایت ها برای هر شخصی همچون یک سفیر عمل می کند چرا که همیشه در دسترس است و از هر نقطه از جهان که به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشیم می توانیم وب سایت مورد نظر را مشاهده نماییم. وب سایت‌ها مزایای فراوانی را برای مدیران و صاحبان خود به همراه دارند که مهمترین آن ها از دید تیم طراحی شهریار هاست در شهریار به شرح زیرند:
 

تاثیر سایت در اطلاع رسانی:

داشتن یک سایت مانند داشتن یک کاتالوگ است اما با مزایای فراوان دیگر. یک کاتالوگ می تواند شامل تصاویر و متون باشد اما یک سایت می تواند از تصاویر، متون، فیلم و صوت و یا انیمیشن نیز بهره بگیرد و علاوه بر این می تواند با مخاطب تعامل دو سویه بر قرار کند در حالی که کاتالوگ فقط اطلاع رسانی می کند و خبر از نیاز مشتری نمی گیرد. بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد. برای طراحی، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه است اما برای یک سایت فقط کافیست هزینه ای بسیار پایین برای طراحی و نگهداری آن پرداخت شود و بعد از آن در طول سایت هزاران و یا میلیون ها کاربر می توانند بارها و بارها از آن بازدید کنند.

تاثیر سایت در بازاریابی:

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافی است ربات های آن ها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است اما در بدترین حالت چیزی در حدود ۵۰ نفر در روز توسط موتورهای جستجو به یک سایت هدایت می شوند.

ایجاد قابلیت های جدید تبلیغاتی:

با داشتن یک وب سایت، صاحبان و مدیران آن وارد عرصه تجارت الکترونیک می شوند و امکان استفاده از راه کارهای تجارت الکترونیک برای آن ها به وجود می آید. از مهم ترین این قابلیت ها می توان به تبلیغات اینترنتی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، تبلیغات کلیکی و تبادل بنر و لینک اشاره کرد. راه اندازی فروشگاه ها و حراج ها، مزایده و مناقصات اینترنتی و سایر روش های درآمدی وابسته به تبلیغات نیز اشاره کرد.

در دسترس بودن:

سایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل در سراسر جهان نیز فعال است.

فعالیت در خارج از مرزهای جغرافیایی:

امروزه یکی از ملزومات فعالیت بدون مرز، داشتن وب سایت است و تقریبا هی چکس نمی تواند مدعی فعالیت خارج از مرزهای جغرافیایی شود در حالی که وب سایتی ندارد. بسیاری از تجارت های بزرگ دنیا قبل از جهانی شدن از طریق مب سایت مشتریان خود را در سایر کشور ها جذب کردند. از این رو استفاده از زبان های مختلف در ساخت وب سایت یک عامل مهم برای جهانی شدن محسوب می شود.

درآمد زایی:

میزان سودآوری و درآمد زایی وب سایت ها به نوع سایت و اهداف آن بستگی دارد. البته میزان فعالیت صاحبان سایت ها و به روز رسانی و رسیدگی به آن ها نیز عامل بسیار مهمی است. اما امروزه شرکت ها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آن ها از طریق سایت و مشتریان آنلاین است. مدیریت هدفمند و برنامه ریزی شده یک وب سایت، موفقیت آن در درآمدزایی را تضمین می کند. در صورتی که مایل به درآمد از وب سایت هستید باید یک پلن تجاری آنلاین برای آن داشته باشید. تنها با راه اندازی یک وب سایت نمی توان گفت شما می توانید درآمد آنلاین ایجاد کنید. داشتن ابزاری برای انجام عملیات تجارت الکترونیک و مدیریت آن و پاسخگیی هم زمان در دنیای فیزیکی و واقعی عوامل مهمی برای رسیدن به هدف درآمد زایی از طریق وب هستند.
برچسب ها
Top